Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 06:25

Християнська етика в освітніх закладах України

Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Навчальні програми [3]
Недільна школа [6]
Куточок моралі [6]
Релігійний календар [3]
Підручники-посібники [0]
Навчально-методичні матеріали [0]

Каталог статей

Головна » Статті » Куточок моралі

У чому полягає сила молитви?

Спочатку було Слово…

Не шукайте, що було першим – курка чи яйце. Спочатку була інформація, слово, а вже тоді з’явилося все інше. Ми, люди тим і відрізняємося від тварин, що уміємо говорити, що можемо висловити всі свої думки. А оскільки наші думки бувають досить таки різними, то і виявляється, що мова, слово, це найпрекрасніше, що ми маємо, і разом з тим  - це те, що може нас показати зовсім з іншого боку. Але слово буває цілющим. Таким словом і є молитва.

Коли ще не було лікарів, люди бігали до знахарок, аби відмолили та відшептали. Тепер ця традиція призабута, але слово своїх функцій від того не втратило – ми просто забуваємо ними правильно користуватися. Церква говорить, що коли людина хоче зцілитися, то їй варто у щирій молитві звернутись  до Бога. Тільки молитва має таку величезну впливову силу. Це той ланцюжок, та ниточка, що здатна поєднати людину з Всевишнім. Випадків, коли чудесним способом люди отримували зцілення і допомоги можна перераховувати дуже довго. Навіть тоді, коли усі інші засоби виявлялися абсолютно безсилими та даремними. 

Сила молитви полягає у тому, щоб робити це щиро та безмежно вірити. Вона повинная іти не із голови, а із серця, там, де знаходяться почуття, емоції, те, що насправді потрібно людині, а не те, про що  вона думає. Той, хто молиться, обов’язково має вірити, що допомога прийде, що молитва обов’язково буде почута і прийнята Богом.

За щиросердною молитвою стоїть глибока віра. Віра не лише у Господа, у Того, Хто здатен принести зцілення і благополуччя, але і у те, що у самої людини з’являться сили боротися з проблемами, що вона зможе подолати труднощі. Бо вона не сама у цьому світі. Бог, як батько іде біля неї, і він допоможе людині встати тоді, коли вона раптом спіткнеться.  Це не означає, що Ви маєте відмовитись від допомоги інших людей, лікарів або друзів, і чекати, що з неба Вам впаде якесь щастя  - ні. Усіх людей, що нас підтримують, теж посилає до нас Бог.

Згадайте, що ви відчуваєте, коли стоячи у храмі, або і просто у себе вдома молилися щиро, від душі, з вірою, що все, що Ви говорите слухає Він? Мабуть, це було несказанне полегшення і чистота. Стан людини різко змінюється на позитивний. Це було доведено навіть із використанням найсучасніших приладів та технологій. Коли людина молиться, її мозок починає випромінювати такі ж самі промені, які випромінює під час сну, тобто у стані спокою. Такі ж промені випромінюють малята, яким ще не виповнилося двох місяців. Це означає, що стреси ідуть у  минуле, а натомість людина отримує радість і полегшення.

Але не сподівайтесь, що Ви отримаєте результат одразу, як тільки-но помолились. Коли про це говорив Тамас Райт, він сказав, що молитву не можна прирівнювати до монети, яку ось тут вкинули в спеціальний автомат і натомість людина шоколадку. Моліться віддано, щиро,  від душі, бо у цьому і є сила молитви!!!

 

 

Категорія: Куточок моралі | Додав: Inna_Vavrysh (15.07.2010)
Переглядів: 733 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Інна Вавриш © 2024